24.09.2015

Historyczny mecz

Historyczny mecz

Ten mecz, niezależnie od wyniku będzie przełomowym wydarzeniem nie tylko dla Rybnickiego futbolu ale i dla całego miasta. Grzmoty po raz pierwszy w historii będą walczyć w fazie play-off's i to z drużyną, która grała już w wyższej fazie rozgrywkowej- Gliwice Lions. Pomimo różnicy w doświadczeniu zawodnicy Thunders do najbliższego meczu podchodzą z niesamowitą determinacją oraz uśmiechem na ustach.

 

Czemu z uśmiechem? Przed sezonem kiedy ktoś powiedziałby , że Thunders wygrają chociaż 3 mecze zostałby w najlepszym wypadku wyśmiany. Problemy organizacyjne, kadrowe itd. to wszystko sprawiło, że istnienie całej drużyny stało pod znakiem zapytania. Na szczęście na Śląsku ludzie nie przywykli poddawać się bez walki i Grzmoty jak feniks z popiołów wzbiły się na poziom na jakim jeszcze ich nie widziano. Powiedzenie, że w tym sezonie spadły na przeciwników "Jak grom z jasnego nieba" jest najbardziej adekwatne.

Na chwilę obecną drużyna Thunders z pozycji lidera grupy Południowo-Wschodnej awansowała do fazy pucharowej co zdarzyło się jej pierwszy raz. Tak jak poprzednio tak i teraz będzie grała, ku uciesze kibiców, u siebie. Na pewno wszyscy zawodnicy będą niesamowicie zmotywowani i zdeterminowani, żeby utrzeć nosa pewnym siebie Lwom.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Thunersfield ul. Za torem, dzielnica Paruszowiec-Piaski, na godz. 14:00. Będzie się działo!!

 

Autor: Kamil Cichy kcichy915@gmail.com

SPONSORZY:

PARTNERZY:

Wear The Bear - Rychtyk Ślonski Sztof Odżywki i suplementy Sklep z alkoholami z całego świata