15.09.2015

Kierunek--> Play-Off's!

Kierunek--> Play-Off's!

 Każda drużyna chce zwyciężać. Nie ma w tym nic dziwnego bo na tym polega sport, rywalizacja. O ile przegrana w meczu o przysłowiową „pietruszkę” tak bardzo nie boli, o tyle porażki ciągnące się przez kilka sezonów skutecznie podcinają skrzydła nawet najbardziej wytrwałym graczom. Z takimi podciętymi skrzydłami część zawodników Grzmotów zaczynała sezon 2015 w PLFA II. Już w pierwszych sekundach gry okazało się jednak, że w błędzie są osoby skazujące chłopaków z Rybnika na porażkę i pożarcie. Bo to Thunders w tym sezonie stawiali warunki w grupie południowo-wschodniej!

 Mecz z Pretorians kończąc się wynikiem 42:00 umocnił w przekonaniu fanów i znawców futbolu w Polsce, że zwycięstwo ekipy Grzmotów nie było przypadkiem, dziwnym zbiegiem okoliczności ale bardzo dobrze odrobioną pracą domową. Cały sztab trenerski, zarząd oraz zawodnicy ciężko pracowali aby obecny sezon nie był dla Rybnika ostatnim. Mimo wysokiej przegranej z Opolem w pre-season Thundersi odbili się od dna i z prędkością błyskawicy przeszli przez sezon zasadniczy zaliczając tylko jedną, 3 punktową przegraną z Silvers Olkusz.

-To co się stało w tym roku to nic innego jak ciężka, bardzo ciężka praca, którą jak widać cały klub wykonał w 100%. Jestem dumna z chłopaków i wiem, że jeśli tylko będą chcieli zdobędą mistrzostwo PLFA II. Może to mocne słowa ,ale wystarczy spojrzeć im w oczy, oczy mówiące, że jeszcze nie dali z siebie maksa. Tak, jestem pewna, że jeśli nie w tym sezonie to w przyszłym nad całą ligą przejdzie burza, której nikt nie powstrzyma- w mocnych słowach wypowiedziała się Sekretarz oraz Manager ds. Marketingu drużyny Rybnik Thunders Angelika Cichy


Teraz nadszedł czas na Play-Off’s, na pokazanie, że drużyna jest dokładnie tam gdzie sobie na to zasłużyła. Przed Grzmotami ciężki mecz z Gliwice Lions, którzy na pewno łatwo nie odpuszczą i pokarzą pazur w każdym kolejnym drive.

 

Jedno trzeba jednak zaznaczyć:


PLAY-OFF’Y CZAS ZACZĄĆ!!!!

 

SPONSORZY:

PARTNERZY:

Wear The Bear - Rychtyk Ślonski Sztof Odżywki i suplementy Sklep z alkoholami z całego świata