7.08.2015

Koniec rozłąki – wracamy do gry

Koniec rozłąki – wracamy do gry

 20 dni minęło od naszego ostatniego ligowego meczu. W najbliższą niedzielę o godz. 14:00 rybnickie Grzmoty rozpoczną kolejną rywalizację w PLFA II. Tym razem wyjazdowymi przeciwnikami Thundersów będzie drużyna Highlanders Beskidy.

      „Ludzie z Gór” – jak mawiają o sobie zawodnicy Highlanders – to debiutanci w grupie południowo-wschodniej. Pomimo zajmowanego miejsca w tabeli z meczu na mecz pokazują się z coraz lepszej strony. I nie jedna drużyna przekonała się jak gorące jest boisko „górali”. Nasi konkurenci o tytuł wykorzystali miesiące przygotowań i widać, że zawodnicy Highlanders Beskidy znajdują się obecnie w najlepszej dyspozycji. Dużym błędem byłoby lekceważenie rywali, którzy walkę mają zapisaną w swoim DNA.

   

    Pomimo, że Rybnik Thunders jest faworytem tego spotkania nikt z rybnickiej drużyny nie lekceważy swoich przeciwników. Ciężko pracujemy na treningach i wierzymy, że to zgranie pomiędzy formacjami będzie widoczne w najbliższą niedzielę. Czuję, że mecz będzie bardzo atrakcyjny tak dla nas zawodników jak i dla kibiców – powiedział Stanisław Hanzel, prezes rybnickiej drużyny. Po dwóch wygranych meczach nastroje w Rybniku są bardzo bojowe. Mecz zapowiada się na pełen walki ale atmosfera w rybnickiej drużynie jest pozytywna. Da się wyczuć, że zawodnicy odbudowali się mentalnie po dwóch wygranych i z większym spokojem podejdą do kolejnego spotkania Jesteśmy bardzo zmotywowani dwoma wygranymi na początku sezonu, jednak nie popadamy w euforię.
Z doświadczenia wiemy, że mecze przeciwko Highlanders (byłe Broncos) są wymagające i dlatego
do spotkania przystąpimy przygotowani, żeby w jego trakcie wszystkie zagrywki egzekwować ze spokojem – powiedział koordynator ofensywy Michał Kalafarski.
     Kto wygra z upałem ? Kto zdobędzie pierwszy touchdown ? W końcu kto zgarnie tytuł zwycięzcy? Odpowiedzi na te pytania już w niedzielę o godz. 14.00 w Osielcu na boisku GKS „Świt”.

Zapraszamy wszystkich kibiców CZEKAMY NA WAS.

GO THUNDERS !!

Autor:  Dawid Żebrak;  dawidzebrak@wp.pl

SPONSORZY:

PARTNERZY:

Wear The Bear - Rychtyk Ślonski Sztof Odżywki i suplementy Sklep z alkoholami z całego świata